Soutěž

Soutěžte s námi o Mámin zvýhodněný základ, který obsahuje šetrné produkty pro vaši čistou domácnost.  

 

 

Tekuté mýdlo Konvalinka bude skvělým společníkem na kuchyňském dřezu nebo v koupelně. Obsahuje přírodní zvláčňující složky, díky kterým - kromě účinného odstranění nečistot - pečuje o vaši pokožku, nehty i o citlivou pokožku kolem nich. Díky svému šetrnému složení se hodí pro všechny typy pokožky a jemná konvalinková vůně Vám zpříjemní potřebnou každodenní hygienu. Trápí-li vás suché ruce a nehtová kůžička, bude pro vás a celou vaši rodinu mýdlo s vůní konvalinky to pravé.

 

 

Mámin gel na nádobí s příjemnou jablečno-citrónovou esencí šetrně a účinně odmašťuje špinavé nádobí. Oceníte zejména to, že neobsahuje žádná zbytečná škodlivá pěnidla, ani vysušující tenzidy, a tak nedráždí vaši pokožku a nezanechává nepříjemné pachy na již umytém nádobí. 


 

Květinková aviváž změkčí Vaše prádlo, prodlužuje jeho životnost a usnadňuje žehlení. Její složení jsme navrhli tak, aby bylo šetrné a jemná vůně se na prádle držela ještě mnoho dní po vyprání. Květinková aviváž neobsahuje žádné přebytečné umělé látky, které by mohly pokožku podráždit, a tak jsou vhodné pro celou rodinu včetně těch nejmenších.

  

 

Mámin univerzální prací gel je vhodný pro všechny typy oblečení, na kterém zanechá příjemnou svěží vůni, a díky svému velkému balení šetří nejen váš domácí rozpočet, ale také přírodu. Prací gel UNIVERZÁL neobsahuje žádné fosfáty, rozjasňovače, ani přebytečné škodliviny. Účinně odbourá veškeré biologické nečistoty pomocí enzymů přírodního původu, které jsou v gelu obsaženy.

 

 

Soutěžte s námi na naší Facebook stránce, kde najdete podmínky a soutěžní otázku. Soutěž ukončíme za týden 26. 2. 2021 a výherce bude vyhlášen na našem Facebooku v příspěvku.