Mámin příběh

Pokud by někdo chtěl poznat můj příběh ...

Dětství jsem prožila v pěstounské péči a je to celkem dlouhá historie, kterou je nejspíš zbytečné vás zatěžovat. Jsem si téměř jistá, že i za vámi a každou mámou stojí silný příběh. Proto jistě stačí zmínit, že v tom mém je asi nejvíc stěžejní setkání s otcem po 25 letech. :)

Poté, co jsem skončila se stresovou prací markeťačky v korporátech, odstěhovala se z velkoměsta a začala žít vcelku poklidným rodinným životem, rozjela se nová kapitola. Celé to začalo narozením mé první dcery a zprávou přes messenger s oznámením jejího příchodu na svět novopečenému dědečkovi. Napsala jsem mu, aniž bych si byla jistá, jestli je to opravdu můj táta. No a teď jsem máma i dcera, obě role jsou pro mě nové a k tomu se  pouštím do projektu Mámino čisto, které zakládám na skutečném životním příběhu. 

Proč právě Mámino čisto?

Říká se, že když odpustíte, začnete přijímat nové věci. Takže mě táta, kterého jsem přijala, obohatil nejen o nekončící vtípky, ale také o podporu, výrobní zázemí a schopnosti, které mi pomohly s Máminým čistem vůbec začít. Nebyla to ale jen jeho zásluha, pomohlo mi i miminko, které mě přimělo vrátit se více k přírodě, být citlivá k dětské pokožce i sobě sama a také se pořádně starat o domov a hospodaření v něm.

Jistě jste i vy někdy zažili podobné vlny lásky k lidem okolo sebe i místu, které si společně tvoříte k obrazu svému. Někomu se dostaví dříve, někomu později. Ke mně tyto pocity přišly společně s mateřstvím. A přesně v tu dobu se zrodilo i Mámino čisto - v hlavě mámy, která se osmělila vystoupit s novými produkty a nabídnout je i vám ostatním.

 

I vy jste součástí mého snu

Často se mi v domácnosti stávalo, že došel prací prášek nebo mýdlo a neměla jsem čas je hned dokoupit. Vždyť jsem to vše kupovala nedávno? Jenže když přijde na svět dítě, najednou není čas na procházky do obchodů a dlouhé zvažování, co koupit. V té době jsem navíc začala přemýšlet více ekologicky a začala jsem si vyrábět vlastní praci a čisticí výrobky. Hodně jsem pracovala s prací sodou, jedlou sodou, kyselinou citronovou, mýdlem a octem. Kamarádky se mě začaly ptát na některé složky, recepty a návody, jak s výrobky zacházet. Tehdy vznikl nápad vlastního obchodu s pracími a čisticími prostředky.

Říkala jsem si, co může být lepšího, než prostředky od opravdové mámy - ženy, která tyto prostředky každodenně používá. S vervou jsem se pustila do výroby, postupně se začalo prodávat, a to mi umožnilo další příležitosti. Spojila jsem se s velkým moravským výrobcem pracích a čisticích prostředků, který má 20 letou tradici výroby. Na první schůzku jsem přisla těhotná v 8. měsíci. Čekala jsem tehdy druhou dceru. Ukázala jsem jim svůj Instagram, kde sdílím tipy na úklid, praní a čištění a díky vám a vaší sledovanosti mi dali příležitost povyrůst a rozšířit svůj sortiment. Nyní vám mohu nabídnou produkty, jejichž hlavními účinnými složkami jsou složky, se kterými jsem kdysi začínala. Jsou šetrné, ale především účinné a nyní je můžete používat konečně i vy. 

Máma, úklidová četa i videotvůrkyně na plný úvazek

Dnes čekám své třetí dítě a opět těhotná se pouštím do nových projektů. Vymýšlíme a vylepšujeme nové produkty, které vám brzy představím. Protože mám dvě děti a třetí na cestě, tak se ze mě stala také ulízečka a hospodyně na plný úvazek. Má to však i jisté výhody. Získala jsem spoustu zkušeností a informací, a proto se mě dnes nejen ženy, ale i někteří muži ptají na tipy, jak a čím uklízet a občas mě někdo pozve na pomoc. To je také důvod, proč jsem s vámi začala sdílet více návodů a obsahu. Pevně doufám, že vám produty Mámino čisto, ale i moje videotipy na Instagramu a Facebooku pomohou usnadnit někdy náročný chod domácnosti a rozmýšlení nad tím, jaké výrobky jsou vlastně pro vaši rodinu ty správné, a zbyde vám čas na to nejdůležitější - péči a hraní s dětmi nebo s těmi, na nichž vám zkrátka záleží :).

 

Mámino čisto je tu proto, abychom se mohly společně těšit z malebného domova. 

P.S.: A také důkladně čistí to, co má, je šetrné k vaší pokožce, domácímu rozpočtu i okolí, ve kterém žijete. :)

 

Máma