Květinková AVIVÁŽ 1,5 l

Květinková aviváž Mámino čisto dlouhodobě šetří vaše prádlo. Neobsahuje přebytečné umělé látky, které by mohly způsobit podráždění. Aviváž změkčí vaše prádlo, usnadní žehlení a můžete se těšit z dlouhotrvající květinové vůně.

Vyprodáno
Značka: Mámino čisto
189 Kč
Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky

Mámina Květinková aviváž dlouhodobě šetří vaše prádlo. Neobsahuje přebytečné umělé látky, které by mohly způsobit podráždění. Aviváž změkčí vaše prádlo, usnadní žehlení a můžete se těšit z dlouhotrvající květinové vůně.

Tato aviváž je skvělá volba pro ty, kteří touží po měkkém prádle, které si dlouhodobě zachová svou podobu. Mámina aviváž pomáhá proti tvorbě žmolků a proti celkovému stárnutí oblečení. Vaše prádlo dlouhodobě provoní tradiční květinová vůně, kterou vybírala sama máma.

Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % kationtové povrchově aktivní látky, benzisothiazolinone, voda, parfém (ze směsi esenciálních olejů, extraktů a vzácných syntetických složek)

Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí ihned vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladujte v suchu a chladu. Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
2x
3
2x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu