Gel na NÁDOBÍ 1 l

Mámin Gel na nádobí účinně myje a odmašťuje špinavé nádobí a díky šetrnému složení nedráždí pokožku.
Neobsahuje zbytečná pěnidla ani příliš vysušující tenzidy. O příjemnou tradiční vůni se postará jablečno-citronová esence, která pohltí případné zápachy.

129 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Gel na NÁDOBÍ 1 l
gel na nadobi
Výprodej
doprava
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500 Kč
Od srdce
Vyrobeno z lásky
Produkty sama používám a vylepšuji.
úspora
Úspora
Ekonomické balení šetří váš rozpočet.
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Koupí podpoříte lokálního výrobce.

Detailní popis produktu

Mámin Gel na nádobí účinně myje a odmašťuje špinavé nádobí a díky šetrnému složení nedráždí pokožku. Neobsahuje zbytečná pěnidla ani příliš vysušující tenzidy. O příjemnou tradiční vůni se postará jablečno-citronová esence, která pohltí případné zápachy. 

Tento gel na nádobí je ideální pro ty, kteří hledají šetrnější prostředek na nádobí bez zbytečných škodlivin. Gel na nádobí Mámino čisto šetří (nejen) vaše ruce, ale díky šetrnému složení je snadno odbouratelný v přírodě, respektive ve vodních tocích.

Složení: 5% a více, avšak méně než 15% aniontově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, méně než 5% amfoterní povrchově aktivní látky, benzisothiazolinone, methilisothiazoline, jablečno-citronová esence.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a zda je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie: Produkty
Obsah: 750 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: