Mámin příběh

Kdo by chtěl můj příběh poznat hlouběji ...

Dětství jsem prožila v pěstounské péči a je to celkem dlouhá historie, kterou je nejspíš zbytečné vás zatěžovat. Pevně věřím, že i za vámi a každou mámou stojí silný příběh. Proto jistě stačí zmínit, že v tom mém je asi nejvíc stěžejní setkání s otcem po 25 letech. :)

Celé to začalo narozením mé dcery a zprávou přes messenger s oznámením jejího příchodu na svět novopečenému dědečkovi. No a teď jsem máma i dcera, obě role jsou pro mě nové a k tomu se  pouštím do projektu Mámino čisto, které zakládám na skutečném životním příběhu. 

 

Proč právě Mámino čisto?

Říká se, že když odpustíte, začnete PŘIJÍMAT nové věci. Takže mě táta, kterého jsem přijala, obohatil nejen o nekončící vtípky, ale také o podporu, výrobní zázemí a schopnosti, které mi pomohly s Máminým čistem vůbec začít. Nebyla to ale jen jeho zásluha, pomohlo mi i miminko, které mě přimělo vrátit se více k přírodě, být citlivá k dětské pokožce i sobě sama a také se pořádně starat o domov a hospodaření v něm.

Jistě jste i vy někdy zažili podobné vlny lásky k lidem okolo sebe i místu, které si společně tvoříte k obrazu svému. Někomu se dostaví dříve, někomu později. Ke mně tyto pocity přišly společně s mateřstvím. A přesně v tu dobu se zrodilo i Mámino čisto - v hlavě mámy, která se osmělila VYKROČIT NOVÝM SMĚREM a nabídnout jej i vám ostatním.

 

I vy jste součástí mého snu

Často se mi v domácnosti stávalo, že došel prací prášek nebo mýdlo a neměla jsem čas je hned dokoupit. Vždyť jsem to vše kupovala nedávno? Jenže když přijde na svět dítě, najednou není čas na procházky do obchodů a dlouhé zvažování, co koupit. A tak vznikl nápad zprostředkovávat čisticí prostředky ve větším, výhodném balení, usnadnit přelévání obsahu a přidat něco navíc - úzké vršky s nálevkou nebo třeba Mámin základní balíček se zvýhodněnou cenou. A protože jsem si přečetla snad všechno, co šlo, o čisticích prostředcích, vyrobila jsem ty své tak, aby byly nejen šetrné k přírodě, neobsahovaly zbytečná barviva, pěnidla a zahušťovadla, ale aby také dobře vyčistily a nemusely se kvůli nim ničit věci příliš vysokými teplotami vody. Teď se z těchto šetrných a zároveň účinných přípravků mohu RADOVAT já a věřím, že i vy.

Pevně doufám, že třeba právě vám pomůžu usnadnit někdy náročný chod domácnosti a rozmýšlení nad tím, jaké výrobky jsou vlastně pro vaši rodinu ty správné, a zbyde vám čas na to nejdůležitější - péči a hraní s dětmi nebo s těmi, na nichž vám zkrátka záleží :).

 

PŘIJMĚTE se, jaké jste, VYKROČTE se mnou novým směrem a RADUJME se společně z malebného domova. 

P.S.: Mámino čisto je vyváženým kopromisem mezi šetrností a účinností. Důkladně čistí to, co má, a zároveň je šetrné k vaší pokožce, domácímu rozpočtu i okolí, ve kterém žijete - je snadno odbouratelné v přírodě a díky rodinnému balení nevzniká tolik plastového odpadu. #forcleanearth

 

MámaZpět do obchodu