Zvýhodněný set MYČKA

Mámin Zvýhodněný set MYČKA obsahuje Gel do myčky KRYSTAL 1,5 l, Leštidlo do myčky s KYSELINOU CITRONOVOU 1,5 l a Sůl do MYČKY 2 kg za zvýhodněnou cenu -15%.

Skladem
Značka: Mámino čisto
576 Kč
Kategorie: Produkty
Návrh bez názvu 9
Akce

Gel do myčky KRYSTAL Mámino čisto přináší vyváženou recepturu pro mytí jakéhokoliv množství nádobí. Díky technologii hloubkového čištění odmastí a vyčistí i silně znečištěné nádobí. Zároveň neobsahuje žádná barviva ani parfemace, které ulpívají na některých typech kuchyňského náčiní. Neutralizuje zápachy a díky obsahu organických krystalických látek pomáhá změkčovat vaši vodu. Lze jej použít samostatně či v kombinaci s Máminou solí a leštidlem do myčky pro dosažení prvotřídního lesku a čistoty beze šmouh.

 

Leštidlo do MYČKY s kyselinou citronovou Mámino čisto dodá vašemu nádobí přirozený lesk beze šmouh a v závěrečné fázi mycího cyklu urychlí jeho schnutí. Mámino leštidlo neobsahuje umělá barviva ani parfemace, které mohou ulpívat na některých typech kuchyňského náčiní. Obsažená kyselina citronovázabraňuje vzniku skvrn od vodního kamene, šetrně pečuje o vaši myčku a navíc má antibakteriální účinky. V kombinaci s Máminým gelem a solí do myčky docílíte maximální čistoty a neutrálního pachu, který se neovlivní chuť vašeho jídla a pití.

 

Sůl do myčky Mámino čisto pomáhá proti tvorbě vodního kamene a změkčuje i velmi tvrdou vodu. Zvolte máminu sůl do myčky, která obsahuje látky minerálního původu a prodlužuje životnost vaší myčky nádobí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu