Prací prášek ENZYM 5 Kg

Prací prášek ENZYM Mámino čisto obsahuje přírodní látky na bázi jílu, jenž pomáhají zbavit se mastnoty a dalších nečistot z vašeho prádla. Mámin sypký prášek jej zanechá svěží a čisté. Díky přidaným bioaktivním látkám můžete prát v širokém rozsahu teplot. Skladem
Značka: Mámino čisto
379 Kč
Kategorie: Produkty

Prací prášek ENZYM Mámino čisto obsahuje přírodní látky na bázi jílu, jenž pomáhají zbavit se mastnoty a dalších nečistot z vašeho prádla. Mámin sypký prášek jej zanechá svěží a čisté. Díky přidaným bioaktivním látkám můžete prát v širokém rozsahu teplot. 

 

Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty, zeolity - přírodní látky na bázi jílu, enzymy, optické zjasňovače, parfém. 

Upozornění: Dodržujte pokyny výrobce prádla týkající se teploty praní. Při praní v ruce prádlo důkladně vymáchejte až máchací lázeň zůstane čirá bez pěny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí ihned vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.
 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
4x
3
5x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu