Prací prášek ENZYM 5 Kg

Prací prášek ENZYM Mámino čisto obsahuje přírodní látky na bázi jílu, jenž pomáhají zbavit se mastnoty a dalších nečistot z vašeho prádla. Mámin sypký prášek jej zanechá svěží a čisté. Díky přidaným bioaktivním látkám můžete prát v širokém rozsahu teplot. 379 Kč
Dostupnost: Skladem
Možnosti doručení
Prací prášek ENZYM 5 Kg
doprava
Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500 Kč
Od srdce
Vyrobeno z lásky
Produkty sama používám a vylepšuji.
úspora
Úspora
Ekonomické balení šetří váš rozpočet.
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Koupí podpoříte lokálního výrobce.

Detailní popis produktu

Prací prášek ENZYM Mámino čisto obsahuje přírodní látky na bázi jílu, jenž pomáhají zbavit se mastnoty a dalších nečistot z vašeho prádla. Mámin sypký prášek jej zanechá svěží a čisté. Díky přidaným bioaktivním látkám můžete prát v širokém rozsahu teplot. 

 

Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty, zeolity - přírodní látky na bázi jílu, enzymy, optické zjasňovače, parfém. 

Upozornění: Dodržujte pokyny výrobce prádla týkající se teploty praní. Při praní v ruce prádlo důkladně vymáchejte až máchací lázeň zůstane čirá bez pěny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí ihned vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.
 5
5x
4
4x
3
5x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
EJ Avatar autora | 19.5.2023
Úžasné rodinné balení. Krásně voní doporučuji!