Parfém do SUŠIČKY 150 ml

Parfém do sušičky Mámino čisto provoní vaše oblečení a postará se o jeho dlouhotrvající mýdlovou vůni. Mámin parfém je vysoce koncentrovaný a je založený na přírodních vonných kompozicích, díky nimž se můžete dlouhodobě těšit z voňavého vysušeného prádla.Skladem
Značka: Mámino čisto
269 Kč
Kategorie: Produkty

Parfém do sušičky Mámino čisto provoní vaše oblečení a postará se o jeho dlouhotrvající mýdlovou vůni. Mámin parfém je vysoce koncentrovaný a je založený na přírodních vonných kompozicích, díky nimž se můžete dlouhodobě těšit z voňavého vysušeného prádla.

Parfém do sušičky Mámino čisto je ideální pokud chcete mít své prádlo voňavé i po cyklu sušení. Běžná aviváž prádlo provoní během praní, působením vysokých teplot během sušení však tato vůně vyprchá. Proto je pro vaše prádlo vysoce koncentrovaný parfém s jemnou mýdlovou vůní, jenž ucítíte i po vysušení, tou správnou volbou.

Složení: Přírodní parfémové kompozice, konzervant, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol, Cinnamal, Benzyl Benzoate

Varování: P 102. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí ihned vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
15x
4
20x
3
13x
2
4x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu