Gel do myčky KRYSTAL 1,5 l

Gel do myčky KRYSTAL Mámino čisto přináší vyváženou recepturu pro mytí jakéhokoliv množství nádobí. Díky technologii hloubkového čištění odmastí a vyčistí i silně znečištěné nádobí. Zároveň neobsahuje žádná barviva ani parfemace, které ulpívají na některých typech kuchyňského náčiní. Neutralizuje zápachy a díky obsahu organických krystalických látek pomáhá změkčovat vaši vodu. Lze jej použít samostatně či v kombinaci s Máminou solí a leštidlem do myčky pro dosažení prvotřídního lesku a čistoty beze šmouh.Skladem
Značka: Mámino čisto
289 Kč
Kategorie: Produkty
IG 29
Novinka

Gel do myčky KRYSTAL Mámino čisto přináší vyváženou recepturu pro mytí jakéhokoliv množství nádobí. Díky technologii hloubkového čištění odmastí a vyčistí i silně znečištěné nádobí. Zároveň neobsahuje žádná barviva ani parfemace, které ulpívají na některých typech kuchyňského náčiní. Neutralizuje zápachy a díky obsahu organických krystalických látek pomáhá změkčovat vaši vodu. Lze jej použít samostatně či v kombinaci s Máminou solí a leštidlem do myčky pro dosažení prvotřídního lesku a čistoty beze šmouh.

 

Použití a dávkování:

V neředěném stavu dávkujte 25 ml na 1 mytí. Při silném znečištění 25 ml, při mírném znečištění 16 ml (1-3 g/l v závislosti na tvrdosti vody, množství nádobí a stupni znečištění, doporučená teplota vody 55-85 °C). Dávkujte doporučené množství do dávkovací komory vaší myčky. Uzavřete dávkovací komoru a zapněte mycí program. Jako nálevku můžete použít uzávěr gelu.

 

Složení: 

<5 % neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, kyselina ethylendiamintetraoctová a její soli

 

Bezpečnostní pokyny: 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí, důkladně vypláchněte vodou, nebo vyhledejte lékařskou pomoc. Dodržujte dávkování. Při styku s pokožkou může způsobit alergickou reakci. Neaplikujte na hliníkové předměty. Zabraňte vylití a působení na citlivé povrchy, při vysoké koncentraci může způsobit poškození. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu